Slider

BİZ KİMİZ?

BEST (Bursa Estetik Cerrahlar Topluluğu) Bursa’da yaşayan, çalışan, her biri mesleklerinin önde gelensaygın isimleri olan 9 Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahın kurduğu bir organizasyondur. Topluluk üyeleri alfabetik sıra ile Dr. Adnan ERDEM, Dr. Ali Tufan SOYDAN, Dr. Alper BAYRAKTAR, Dr. Aydan AY, Dr. Erhan ŞAFAK, Dr. Murat TEZCAN, Dr. Ömer BUHŞEM, Dr. Ömer MUTLU ve Dr. Ufuk AYDIN’dan oluşmaktadır.

BEST,Etik Estetik’ söylemini kendine motto edinmiştir. Bu motto ışığında BEST’in kuruluş amacı; mesleki etik kuralları hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi, halkın tamamına ulaşılarak estetik ve plastik cerrahi hakkındaki gerekli bilinçlendirme faaliyetlerinin gerçekleştirilmesidir. Bu doğrultuda BEST üyeleri düzenli bir şekilde toplantılar gerçekleştirerek belli konu başlıklarını değerlendirmekte ve alınan kararlar sonucunda aksiyon planları oluşturmaktadır.

BEST’in varlığı ve çalışmaları, her geçen gün sayıları hızla artan yanlış bilgi ve uygulamaların önüne geçilmesini ve tüm halkın aydınlanmasını sağlayacaktır.

Scroll to top