Slider

NE İSTİYORUZ?

 

Her şeyden önce ‘Etik Estetik’ diyoruz. Mottomuzun rehberliğinde yanlış, hatalı, yasal olmayan, merdiven altı olarak değerlendirilebilecek, hastaların ve danışanların sağlıklarını tehlikeye atan ve hatta ölümle neticelenebilecek derecede riske sokan uygulamaların son bulmasını istiyoruz.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi’nin çok ciddi bir bilim dalı olduğu farkındalığının kamuoyunda yayılmasını sağlayarak, tüm uygulamaların ilgili hekimlerce ya da hekimlerin gözetiminde gerçekleştirilmesinin bir zorunluluk olduğunun 7’den 70’e tüm halkımızca benimsenmesi istiyoruz.

Kişisel Verilerin Korunması kanununun hasta fotoğraflarını da kapsadığını bilen hekimler olarak bu kanunun çiğnenmesinin önüne geçilmesini, tüm müdahale ve uygulamaların doktor – hasta ilişkisi çerçevesinde, etik değerlere bağlı şekilde gerçekleştirilmesini istiyoruz.

Yasalara, etik değerlere bağlı ve birbirine sonsuz derecede saygı duyan hekimler olarak, mesleğimiz konusunda kamuoyunu yanıltacak işletmelerin, aktivite ve paylaşımların tamamen son bulduğu bir ortamında yalnızca işine odaklanmış cerrahlar olarak mesleğimizi sürdürmek  istiyoruz.

Scroll to top